Info

Hodinársky kuriér

U Dr. Hodinára si uvedomujeme hodnotu vášho času. Preto, nemusíte prísť k nám, ale my prídeme za vami. Ak potrebujete opraviť hodinky vieme ich v rámci Bratislavy vyzdvihnúť a dopraviť k Dr. Hodinárovi do Eurovea, kde bezplatne posúdime ich stav a navrhneme spôsob riešenia. Opravené vám ich následne doručíme.
Zavolajte na tel. číslo Dr. Hodinára: 0917 706 575, pýtajte sa na Hodinársky kuriér a dohodnite sa na prevzatí. ( Poplatok za dopravu = 3 Eurá, v prípade nerealizovanej opravy je poplatok = 5 Eur)

Ako to funguje

Diagnostika hodiniek je bezplatná. Po informovaní o zistených poruchách, prípadne poškodení navrhneme riešenie a cenu.
"Ordinujeme" v Bratislavskom nákupnom centre Eurovea na -1. poschodí. Ak nestíhate, využite našu službu Hodinár Express. Vaše hodinky vieme vyzdvihnúť u Vás doma, či v kancelárii.

Záruka kvality

Vysoká kvalita zodpovedajúca cene - tisíce našich spokojných zákazníkov oceňujú vysokú kvalitu. Disponujeme 24 - ročnou praxou a vyškoleným personálom. Zakladáme si na 100% servise. Pri servisovaní hodiniek sa nepretekáme s časom.
Garantujeme odbornosť, precízny prístup, maximálne nasadenie. Našimi rukami prešli desiatky tisíc hodiniek. Na všetky vykonané práce poskytujeme 12 mesačnú záruku.

Autorizovaný a neautorizovaný servis

Aký je medzi nimi rozdiel? Autorizovaný servis má zmluvu s konkrétnym výrobcom, používa náhradné diely výrobcu a vyškolený personál. Niektoré autorizované servisy zasielajú hodinky do vzdialených servisných centier alebo k zmluvným hodinárom. Servisný úkon sa tak často neúmerne predlžuje.
Dr. Hodinár je neautorizovaným servisom, spolupracujeme s výrobcami a renomovanými dodávateľmi, používame kvalitné súčiastky originálnych výrobcov, máme certifikované prístroje, 24 - ročnú prax v odbore, školenie vo Švajčiarsku u svetového výrobcu hodiniek, našimi rukami prešlo desiatky tisíc opravených hodiniek vo všetkých kategóriách v strednom aj luxusnom segmente. Výsledkom sú tisícky našich spokojných zákazníkov.

Dr. Hodinár. Kvalita za priaznivejšiu cenu.
e-Shop
Hodinársky express